Yönetim EkibimizGüliz Tükek - Member of The Board

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Güliz Tükek, 2009 yılında University of Westminster’da MSC International Finance Uluslararası Finans yüksek lisansını tamamladı. 2009 yılında Finans Sorumlusu olarak kariyerine başlayan Güliz Tükek, 2010 yılında Mali İşler Direktörü, 2011 yılında CFO görevlerini üstlendi. Tükek Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Güliz Tükek aynı zamanda İlkiz Yatırım’ın kurucu ortaklarındandır.

Rafet Tükek - Chairman

1955 yılında Erzurum Aşkale'de doğan Rafet Tükek, 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1973 yılında kariyerine jakarlı dokuma tasarımı, flok teknolojili kadife kumaş, kadife duvar kâğıdı ve suni deri üretimi gibi işlerle başladı. Flokser A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra 2000'li yıllarda Tükek Holding'i kurdu ve varlıklarını gelecek nesillere bırakacak şekilde Grubun değişim ve dönüşüm projesini hayata geçirdi.

İlknur Tükek Omay - Member of The Board


1984 yılında İstanbul'da doğan İlknur Tükek Omay, “Manchaster Üniversitesi” Tekstil Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. MBA eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde tamamlayan Omay, 2006'dan itibaren Flokser Group'ta farklı yönetici pozisyonlarında çalıştı. Daha sonra Sertex'de Pazarlama Direktörü ve Genel Müdür olarak çalıştı. Halen İlkiz Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve ayrıca Operasyonlardan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.


John Guang
Genel Müdür (NanFang)

Meriç Bebitoğlu
Genel Müdür (Kadife Halı)

Murat Altındal
İcra Kurulu Üyesi (Mali İşler)

Özgür Dışlık
Bilgi Teknolojileri Direktörü

Koray Alp
Denetim Direktorü