İş Kollarımız

Türkiye’nin ve Dünya’nın süet ve kumaş da lider üreticisi ve yükselen bir değeri olan Suedser; uzman kadrosu, ileri teknoloji kullanımı ve markaları ile yer aldığı iş kollarında büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

Grubumuzun iş Kolları


Döşemelik
Faaliyetlerimize Group şirketi olarak 1981 yılında başladık ve bugün dünyanın en önde gelen süet (floklu kumaş), dokuma kumaş üreticisi ve ihracatçısı olarak yer alıyoruz.
Geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ile patentli floklu kumaş üreterek 7 kıtaya üretim yapmaktayız.
Halı
2006 yılı itibari ile üretimine başladığımız halı grubunda ev tekstilinde ihtiyaç duyulan ve farklılık yaratan floklu ürünler ile tanıştırmayı hedefledik.
Halı sektöründe floklu ve dokuma grubu ile farklı kategoriler açarak kullanım alanlarını günümüz ihtiyaçları ile birleştirdik.
Ev tekstilinde müşterilerimize dünya standartlarında ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Grubumuz bugün de yüksek üretim kapasitesi, yenilikçi yaklaşımları ile yer aldığımız iş kollarında fark yaratarak markalarımız ile dünyada liderliğimizi korumaktadır.
Contract

Akıllı Kumaşlar
Araştırma ve geliştirmeyi temel alarak hayata geçirdiğimiz teknoloji ve yatırımlarla insan yaşamına sürekli katkı sağlamayı hedefledik. Her zaman temel stratejilerimiz geleceğe odaklanmak ve değişimi benimseyerek onu yönetmek olmuştur.
Döşemelik süet ve kumaş kategorisinde ürüne kazandırılan su geçirmez, kolay temizlenebilir, ateşe dayanım, anti bakteriyel gibi birçok tekniği ürünlerimiz ile birleştirerek, hayata değer katacak ve tüketicilerin yaşam kalitesini yükseltecek ürünler geliştiriyoruz. Contract grubumuz ile otel, hasta hane, sinema gibi toplu kullanım alanlarının yanı sıra otomotiv, uçak ve yat sektörlerinde kullanım alanlarına uygun teknolojik tekstiller üretiyoruz.
Endüstriyel
Geliştirdiğimiz farklı ve katma değeri yüksek Flok tozu, baskı çözümleri ile yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Sertex flok üretim alanında Dünya daki lider üreticiler arasında yer almaktadır. Teknolojilerimiz ve servislerimiz ile amacımız flok üretimi ve baskı çözümlerinde dünyada tercih edilen şirket olmaktır.
Endüstriyel iş kollarında, bugün bünyemizdeki ileri teknolojiler ile giyim, ayakkabılık sektörleri için kumaş üzeri flok baskı ve senkron flok baskı (flok-dispers , flok –pigment) işlemleri yapmaktayız. Ayrıca varak baskı , deri efekti , PU film kaplama işlemleri de gerçekleştirmekte ve tekstil makinelerinde kullanılan silindir sargı bandı üretimi yaparak iç ve dış pazarlara sunmaktayız.
Sahip olduğumuz teknolojilerimiz ile bir çok sektörde tam kapasite olarak hizmet vermekteyiz.Uzman AR-GE ekibimiz ve tasarımcılarımız ile farklı teknolojiler ve ürünler geliştirerek, üstün kalite standartlarında, ihtiyaçlar ile uyumlu ürünlerimizi kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyoruz.