Markalarımız

Ekonomik değer, prestijli ve güvenilir markalar yaratmak için çalışıyoruz.
Sertex
www.sertex.com.tr
Sertex olarak yaklaşık yarım asırlık tecrübeyi barındıran, Dünyanın bir çok yerinde satış ağı bulunan ve grubunun en önemli markalarından biriyiz. Suedser şirketine bağlı olarak faaliyet gösteren Sertex, üretici, çevreye duyarlı, insana ve doğaya saygılı bir markadır. Kaliteli ürünlerimiz, hızlı hizmet anlayışımız ve kendi ürettiğimiz teknolojilerimizle hem tüketicilerimizin hem de iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırmak en temel hedefimizdir. Bizler insanların hayatına yenilik, kolaylık, şıklık ve rahatlık katmak için çalışıyoruz.Türkiye Suedser Fabrikası
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 110.000 m2 alan üzerinde kurulu olan süet ve kumaş fabrikası, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük floklu (süet) kumaş, dokuma kumaş ve baskı entegre tesisi olarak hizmet vermektedir. Döşeme, giyim, ayakkabı, çanta, saraciye ve ajanda sektörlerine ürünlerini, ileri teknoloji kullanarak üretmektedir.
Türkiye’nin ve Dünya’nın süet ve kumaşta lider üreticisi arasında yer alan Suedser; uzman kadrosu, ileri teknolojik yapısı, ar-ge çalışmaları ve güçlendirdiği marka kimlik imajı ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.
Microfibres
www.microfibres.com
1926 yılında kurulan Microfibres markası, dünya çapında teknolojik liderliği ve ürün inovasyonunu ifade eder. 2017 yılının Şubat ayında, tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere, Microfibres varlıkları Suedser tarafından satın alınmasıyla Suedser, dünyadaki en büyük floklama üreticisi şirket grubu olmuştur.
Microfibres olarak 2017 yılından bu yana grubun bir parçası olarak faaliyet gösteriyor, tecrübemiz ve üretkenliğimizle grubun gücüne güç katıyoruz. Microfibres değerlerine sıkı sıkıya bağlı, kendine ve işine değer veren, olgun, araştırmacı, bilgili, ABD doğumlu ama bugün global hale gelmiş bir markadır. Ürün ve hizmet kalitemizden asla ödün vermeyen, geçmişten gelen tecrübesini bugünün teknolojisiyle harmanlayan, sektöründe yeni teknolojiler geliştiren, işine her zaman yenilikçi bir gözlükle bakan ve insanların hayatına teknoloji ve yenilik getiren bir marka olarak çalışıyoruz.Amerika HPFabrics Fabrikası
HPFabrics, 1926 yılında Rhode Island-ABD'de kuruldu ve 23.000 m2 kapalı alanda 800.000 metre / ay kapasiteyle faaliyetlerine başladı.
1990 yılında Whiston Salem-ABD'de 40.000 m2 kapalı alana sahip ikinci fabrikanın kurulmasından sonra HPFabrics, üretim kapasitesini tam olarak 3 katına çıkarmış ve döşemelik kumaşlarda lider üreticiler arasında yerini almıştır. Bugün fabrikalar Suedser AŞ. bünyesindedir.Kadife Halı
www.kadifehali.com.tr
Halı sektörüne 2015 te merhaba diyen Kadife Halı, halının yeni yorumu olan dertsiz halı ile hayatınıza konfor katmaktadır. Eşsiz özellikteki yenilikçi teknolojileri, farklı üretim prosesleri, etkili ürün ve tasarım yönetimiyle Kadife Halı sektörde özgün ve benzersiz bir marka olma yolundadır.
"DERTSİZ HALI" motto ise Kadife halı hem son kullanıcının hem de iş ortaklarına bir çok faydalar sunmaktadır.

Çünkü Kadife Halı
Yüksek Fiyat Derdine Son vermektedir. Özgün tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Kolay ulaşılabilir lüks ürün grubudur.
Toz ve bakteri derdine son verir. Hav bırakmayacağı için tüylenme, tozlanma yapmaz. Bakteri oluşumuna engel olur. Böylece güvenle kullanım sağlar.
Temizlik ve alerji derdine son verir.Sıvı itici özelliği ile lekelere karşı dirençlidir, kolay temizlenir. Alerji oluşumuna engel olur.

Kadife halı da yer alan diğer teknolojiler