Markalarımız

Ekonomik değer, prestijli ve güvenilir markalar yaratmak için çalışıyoruz.
Sertex
www.sertex.com.tr
1981 yılından günümüze Suedser’in döşemelik sektörüne tam kapasite olarak hizmet veren markası Sertex, 2007 yılında geçmişinden aldığı güç ile hayat buldu. Sektörün genç ve dinamik markası olmayı hedefleyen Sertex, satış & pazarlama, lojistik & dağıtım, fiyatlandırma, bayilik statüleri gibi sistem alt yapılarını oluşturarak döşemelik süet, kumaş alanında yeni bir dönem başlattı. Tecrübe ve kalitesi ile bulunmuş olduğu sektörde her zaman öncü olmayı hedefleyen Sertex markası tüm pazarlama faaliyetlerini bu doğrultuda yürüttü. Tüketicinin yaşam kalitesini yükseltici, yenilikçi ve yaratıcı ürünler ile marka algısını eşdeğerde tutan Sertex, pazarlama çalışmaları içinde misyonunu gerçekleştirmeye devam etmektedir.Türkiye Suedser Fabrikası
Süedser Döşemelik Kumaş üretim alanında süet fabrikasıyla farklı alanlarda hizmet vermektedir.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 110.000 m2 alan üzerinde kurulu olan süet ve kumaş fabrikası, üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük floklu (süet) kumaş, dokuma kumaş ve baskı entegre tesisi olarak hizmet vermektedir. Döşeme, giyim, ayakkabı, çanta, saraciye ve ajanda sektörlerine ürünlerini, ileri teknoloji kullanarak üretmektedir.
Kadife, keten, viskon, elyaf, iplik bobin boya gibi hammaddeler ile döşemelik kumaş sektöründe büyük yatırımlar yapan Süedser; dünya modasını yansıtan, mevcutlardan çok farklı, üstün kalite standartlarında, uyumlu ve üst düzey zevke hitap eden ürünleri kullanıcının beğenisine sunmaktadır.
Türkiye’nin ve Dünya’nın deri, süet ve kumaşta lider üreticilerin arasında yer alan Süedser; uzman kadrosu, ileri teknolojik yapısı, ar-ge çalışmaları ve güçlendirdiği marka kimlik imajı ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.
Microfibres
www.microfibres.com
Microfibres 1926 yılında Norman E. McCulloch tarafından Rayon Processing Company of Rhode Island adıyla kuruldu.
Microfibres markası, dünya çapında teknolojik liderliği ve ürün inovasyonunu ifade eder.
2017 yılının Şubat ayında, tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere, Microfibres varlıkları İlkiz tarafından satın alınmasıyla İlkiz, dünyadaki en büyük floklama üreticisi şirket grubu yapmıştır.Amerika HPFabrics Fabrikası
HPFabrics, 1926 yılında Rhode Island-ABD'de kuruldu ve 23.000 m2 kapalı alanda 800.000 metre / ay kapasiteyle faaliyetlerine başladı.
1990 yılında Whiston Salem-ABD'de 40.000 m2 kapalı alana sahip ikinci fabrikanın kurulmasından sonra HPFabrics, üretim kapasitesini tam olarak 3 katına çıkarmış ve döşemelik kumaşlarda lider üreticiler arasında yerini almıştır.
Mpress
Microfibres® Çin operasyonları - FoShan NanFang Boya ve Baskı şirketi 50 yıllık tekstil boyama ve baskı üretim tecrübesine sahiptir ve Çin'in anakarası olan Guangdong eyaletinin Foshan Şehrindeki XiQiao Teknoloji ve Endüstri parkında konumlanmıştır.
FoShan NanFang, 2011 yılından bu yana Çin pazarında Microfibres® markası ile döşeme uygulamasında kullanılmak üzere baskılı naylon kadife işlevli kumaşı lider tedarikçisidir ve ayrıca 2010 yılından bu yana ABD ve Avrupa pazarı için MPRESS® markası ile parça boyalı ve baskılı doğal nevresim ve pamuklu kumaş döşemelik kumaş tedarikçisi konumundadır.
Nisan 2017'den bu yana FoShan NanFang, merkezi İstanbul'da bulunan dikey entegre bir tekstil şirketi olan Sertex grubu ile birleşmiştir. Sertex, Microfibres ve NanFang'ın süreçlerini, teknoloji ve Ar-Ge’sini, knowhow ve insan gücünü bir araya getirerek performans kumaşlarında lider tedarikçi ve küresel pazarlar için yüksek kalite döşemelik ve ev kumaşlar dikey imalatçısı konumundayız.Çin Nanfang Fabrikası
www.nan-fang.com
Foshan Nanfang, ev tekstili ve mobilyasında kullanılan yüksek kalite kumaşların, yıllık 30 milyon metreden fazla üretim ve satış kapasitesine sahip, bu konuda bilimsel araştırma ve geliştirme yapan büyük ölçekli bir baskı ve boya kuruluşudur. Ürün kalitesi açısından lider konumdadır.
60 yılı aşkın bir sürelik gelişim, özveri, yenilikçilik ve mükemmeliyetçilik sayesinde, kurum kültürü ve girişimcilik ruhu her zaman ileriye gitmiştir. NanFang, modern baskı ve boyama işletmelerinin geliştirilmesine öncülük etmektedir.Kadife Halı
www.kadifehali.com.tr
Dertsiz Halı
Yüksek Fiyat Derdine Son : Özgün tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Kolay ulaşılabilir lüks.
Toz ve Bakteri Derdine Son : Hav bırakmayacağı için tüylenme, tozlanma yapmaz. Bakteri oluşumuna engel olur.
Temizlik ve Alerji Derdine Son : Sıvı itici özelliği ile lekelere karşı dirençlidir, kolay temizlenir. Alerji oluşumuna engel olur.
Sıvı itici ve lekelere dirençli özelliğiyle kolay temizlenir